Türk Telekom Prime’lılar ESPRESSOLAB’de Buluşuyor!

Bildiğiniz gibi 3 büyük operatörler kendi aralarında müşterileri top çeviriyor. Hiç biri eski müşterisine yeni hat taşıyanlara yaptıkları indirimli tarifleri yapmıyorlar. Bu yüzden 3-4 ay önce Vodafone’dan Türk Telekom’a geçiş yaptım. Daha öncede Türk Telekom’dan Vodafone’a geçmiştim. Türk Telekom’un avantajlı fiyatı ve özellikle İspark hizmeti vermesinden dolayı Türk Telekom’a tekrar geçiş yaptım.

Eşimin kullandığı telefonda Türk Telekom Prime’li idi ama Türk Telekom tek taraflı olarak Prime şartlarını değiştirmiş. Bu nedenle onun hattından Prime İSPARK kullanamıyoruz artık.

Bu ara sürekli televizyonda Prime reklamı geçiyor. Nasıl başka avantajları var diye bir bakayım dedim. Ayda 3 kez İSPARK hizmeti hariç başka pek çok kampanyası daha var. Bunlardan en çok hoşuma giden ve çok iyi derecede bonkör oldukları ESPRESSOLAB’da kahve ikramı oldu.

Kampanya şartı şu şekilde bildirilmiş: Türk Telekom Prime mobil ve evde internet müşterileri bu ayrıcalıktan günde 1, haftada 2 kez yararlanabilirler. Hediye kahve detayları: Teklif küçük boy (12 oz) aromasız; espresso, espresso macchiato, latte, cappuccino, filtre kahve, americano, flat white, cortado, Türk kahvesi, Karadeniz çayı ve bitki çaylarında geçerlidir (sıcak ve soğuk). Hediye Kahve kampanyasından yalnızca restorandayken faydalanabilirsiniz, paket servisle vereceğiniz siparişlerde geçerli değildir.

Talimatlara uyarak Espressolab uygulamasını indirdim.. İşyerine gidince arkadaşlara Prime’li olup olmadıklarını sordum. Birisi Prime’li idi. Diğeri de eşimin durumuna düşmüş. Yani Primeli iken Prime dışı kalmış.

Bugün öğleden sonra Water Garden’daki Espressolab şubesine gittik. Yolda acaba olur mu olmaz mı, alır mıyız alamaz mıyız gibi esprili konuşmalar aramızda geçti. Cafeye gidince görevli arkadaşa Primle olduğumuzu, ilk kez bu şekilde kahve alacağımızı ve ne yapmamız gerektiğini sorduk. Bize prime sayfasında ki şifreyi Espressolab uygulamasında ki kampanya yerine girmenizi söyledi. Dediği gibi yaptık. Sonra flate white ve cortado’yu sorduk. Hangisi daha yumuşak dedik. Bize flate white dedi. İkimizde ondan sipariş verdik.

İlk kahve alışımız

Eğer Türk Telekom şartları değiştirmezse nasıl olsa haftada 2 kezden yaklaşık 100 kez daha kahve içecektik. Bol bol hepsini deneme imkânımız olacak inşallah. 🙂

Hiç cafe ve kahve kültürü olmayan benim için güzel bir fırsat oldu. Eğer Türk Telekom Prime’li iseniz bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim. Şu pahalı günlerde 1 kahve 90 TL çünkü. Ben 2 kahve içince faturamin parasını çıkarmış oluyorum 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir